Degustační sada pro dva

Degustační sada pro dva

500 ml
  • 6 x 500 ml
    €23.96 €23.96/set
In stock: 3 pc
Description

Patříte mezi páry, které se nebojí ochutnat nejen tradiční, ale i netradiční nápoje? Právě pro vás jsme připravili degustační balíček. Najdete v něm tři kraftová piva, dva míchané drinky a perlivý vinný nápoj s příchutí bezinky. Vše v 500 ml plechovkách s unikátním designem. 

Degustační sada obsahuje:

1x 500ml Slečna Brandenburgská Imperial Gose 23: Sůl nad zlato, nebo jak to teda je? Gose je delikátní zhmotnění této otázky. Silný imperiál s příjemnou višňovou kyselostí a slaností, která vás nepálí, ale osvěží. Název si symbolicky nese po Kateřině Braniborské, která se počátkem 17. století provdala za kníže Bethléna právě v domě, kde nyní sídlí pivovar Hostinec. Nefiltrované a nepasterizované pivo. Skladujte v temnu a chladu do 7°C.

1x 500ml Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk.: Představujeme Vám další drink z řady míchaných nápojů Gin&Tonic, který vznikl u českého výrobce WAXWING s.r.o. z destilérky Svach. Přitažlivá růžová barva nápoje a originální etiketa s motivem plameňáka odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Základem je opět London Dry Gin Waxwing prémiové kvality, který doplňuje domácí tonik s příchutí jahod navozující osvěžující náladu slunečných letních dnů. Doporučujeme podávat chlazené s jahodou.

1x 500ml Hugo Bezinkový květ: Jemně žlutá barva se zelenkavými odlesky, svěží, ovocná vůně připomínají rozkvetlý květ černého bezu. V chuti je ovocné, svěží, kulaté a lahodné. V aroma opět chuť rozkvetlého černého bezu. Menší podíl alkoholu, lehká kulatost a méně intenzivní perlení než v běžných sektech. Velmi líbivé, vyrobené z odrůdy Veltlínské zelené. Víno, které zpříjemní pobyt nejen v letních dnech.

1x 500ml Crazy Clown Whore of Babylon Pineapple NEIPA 15: Pivo, nebo sex? Pokud vám nabíhá žíla na čele už jen z přečtení téhle otázky, Whore of Babylon je pivo pro vás. Tmavě zlatá NEIPA vás začne svádět nejprve ananasovo-sladovou vůní, a pak i chutí. Její tělo je středně plné, má jemný říz a hořkost tak akorát. Nebojí se vás štípnout nakyslostí citrusů a sem tam vás propleskne záblesk karamelu. Když si myslíte, že už je po všem, vpustí do vás na plný pecky ananasovou šťávu. Pivo, na které jen tak nezapomenete. Nefiltrované a nepasterizované pivo. Skladujte v temnu a chladu do 6°C.

1x 500ml Skinny B*tch Svachovka 7,2% alk.: Skinny B*tch je další unikátní nápoj z destilérky Svach. Skinny B*tch je míchaný nápoj bez cukru a navíc velmi osvěžující. Právě proto je velmi oblíben mezi modelkami, které si pečlivě hlídají kalorie a také všemi co chtějí zažít pořádnou jízdu bez bolení hlavy. Doporučujeme podívat s ledem a plátkem limetky.

1x 500ml Crazy Clown Liebe ist für alle da IPA filtrovaná 14: Známý pivní styl West Coast IPA uvařený jen z německých sladů a chmelů. Ovocné aroma zde dodávají chmelové odrůdy Callista a Huell Melon. Kromě voňavé a hořké IPA vás určitě zaujme i originální design - lépe jednou vidět než 100x slyšet. Na původní grafiku jsme museli kvůli cenzuře nanést nový design, takže se nelekněte dvojité vrstvy barev. Řekli jsme si, že toto pivo je příliš dobré, než abychom ho kvůli cenzuře vylili. Souhlasíte? Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Pivo tak můžete mít v zásobě ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.

Country of origin: Česká republika
Packaged in: DRINK2GO s.r.o.
Volume: 500 ml
Weight: 3300 g